BioKlean WASH

BioKlean WASH

Mikroorganiczny PŁYN DO PRANIA z ekstraktami mydlnicy i komosy.
Do prania wszystkich rodzajów tkanin białych i kolorowych.

BioKlean Wash to mikroorganiczny, uniwersalny, delikatny płyn do prania z biologicznymi enzymami mikroflory. Został wytworzony w procesie naturalnej fermentacji, z dodatkiem ekstraktów roślinnych z mydlnicy (naturalne saponiny piorące) i komosy (organiczny wybielacz) oraz tenzydów cukrowych, działających skutecznie niezależnie od twardości wody, również w niskich temperaturach.
Substancjami czynnymi płynu do prania są kwasy organiczne wytwarzane przez probiotyczną mikroflorę.
Saponiny i substancje odplamiające pochodzenia roślinnego zastępują substancje pieniące, co czyni mikroorganiczny płyn do prania środkiem skutecznym, a zarazem delikatnym dla skóry i przyjaznym dla środowiska.
 

DZIAŁANIE BIOKLEAN WASH: 

  • skutecznie pierze tkaniny białe i kolorowe,
  • do stosowania w temperaturze 20-60 stopni,
  • zaszczepia na ubraniach pożyteczną mikroflorę i pozostawia świeży, naturalny zapach ekstraktów roślinnych,
  • poprawia komfort życia osób z wrażliwą skórą i skłonnością do alergii.


BioKlean WASH to w pełni naturalny preparat, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin. Przebadany dermatologicznie. Ulega całkowitej biodegradacji.

SPOSÓB UŻYCIA:    

  • Pralka automatyczna: Odmierzoną ilość płynu (dołączona miarka o poj. 30 ml) wlać do przegrody na płyn lub proszek do prania w pralce automatycznej.
  • Pranie ręczne (wełna, jedwab): Do miski wlać wodę, dodać miarkę płynu (15 ml płynu na 5 L wody), wymieszać i dopiero wtedy włożyć tkaniny. Zostawić na ok. 10 minut, delikatnie prać, następnie wypłukać w letniej wodzie najlepiej z dodatkiem BioKlean SOFT.    

SKŁAD (zgodnie z Rozp. WE 648/2004): 5% ≤ amfoteryczne środki powierzchniowo czynne <15%, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.
Ponadto zawiera: ferment na bazie soków owocowych, ekstrakty z mydlnicy i komosy, mikroflorę SCD ProBio Original®.

Informacje dodatkowe:

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami, lub najbliższym Państwa Centrum Mikroorganizmów lub Licencjonowanym Doradcą ProBiotechnologii!

Nasze wyroby

Więcej informacji