badania mikrobiologiczne zwierzat

W dobie narastających zagrożeń mikrobiologicznych w chowie i hodowli zwierząt domowych, rasowych, towarzyszących, dzikich i gospodarskich ProBiotics Polska wychodzi naprzeciw problemom występującym w weterynarii i zootechnice. Oferujemy badania mikrobiologiczne zwierząt, które pomagają zidentyfikować przyczyny infekcji oraz dobrać odpowiednią, celowaną kurację.

 

 1. Jeżeli chcesz zlecić badania skontaktuj się z naszym specjalistą (formularz poniżej).
 2. Specjaliści ProBiotics Polska pomogą Ci dobrać odpowiednie biomarkery mikrobiologiczne z oferowanego zakresu diagnostycznego oraz podadzą cenę usługi badawczej. 
 3. Następnie wystarczy wypełnić formularz zleceń i przesłać nam skan. 
 4. Teraz można już wysłać próbki do naszego laboratorium. 
 5. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do pobierania próbek poinformuj o tym naszego specjalistę. 
 6. Po dokonaniu płatności wyślemy sprawozdanie z wynikami badań. 
 7. Oferujemy również:
  • badania screeningowe w ramach profilaktyki zdrowotnej, które polegają na przeglądzie i identyfikacji potencjalnych, bezobjawowych zagrożeń mikrobiologicznych
  • wykonanie antybiogramu. 

 

Aby zamówić badania bądź uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń - 600 272 552:

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
Informacje dodatkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ProBiotics Polska Sp. z o.o. z siedzibą ul. Menueta 26, 02-827 Warszawa.