badania mikrobiologiczne zwierzat

Z doświadczenia wiemy, że trafne zdiagnozowanie problemów to pierwszy krok do sukcesu w rolnictwie. Dlatego wdrażanie naszej technologii zaczynamy od badań laboratoryjnych gleby. Następny krok to dostosowanie technologii do rodzaju upraw, kondycji gleby, warunków pogodowych i możliwości gospodarstwa. Krok trzeci to jej wdrażanie.
W oparciu o kompleksowe badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne można prowadzić zaawansowaną diagnostykę i proces odnowy zasobów glebowych. Analiza potencjału biologicznego gleby oznaczana jest aktywnością mikrobiologiczną i enzymatyczną gleby, natomiast diagnostyka jakościowa i ilościowa mikrobiomu glebowego - nierozerwalnym parametrem i wskaźnikiem mogącym posłużyć jako narzędzie do wdrażania odpowiedniej metodyki uprawy. 

 
Jeżeli chcesz zlecić badania skontaktuj się z naszym specjalistą (formularz poniżej). 

  1. Specjaliści ProBiotics Polska pomogą Ci wybrać odpowiedni zakres badań z oferowanej diagnostyki oraz podadzą cenę usługi badawczej.  
  2. Następnie wystarczy wypełnić formularz zleceń i przesłać nam skan.  
  3. Teraz można już wysłać próbki do naszego laboratorium.  
  4. Jeżeli potrzebujesz specjalistycznego sprzętu do pobierania próbek poinformuj o tym naszego specjalistę.  
  5. Po dokonaniu płatności wyślemy sprawozdanie z wynikami badań. 
  6. W każdej chwili możesz skorzystać z doświadczenia i wieloletniej praktyki w stosowaniu biologicznych rozwiązań naszych Licencjonowanych Doradców Probiotechnologii.

 

 

Aby zamówić badania bądź uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz:

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
Informacje dodatkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest ProBiotics Polska Sp. z o.o. z siedzibą ul. Menueta 26, 02-827 Warszawa.