Nagrody i wyróżnienia
Nasze stoisko na Targach Ogrodniczych Gardenia odwiedziła dr n. med. Ewa Dąbrowska! Pani Doktor od lat poleca nasze wyroby, ale to właśnie dziś otrzymaliśmy certyfikat, który oficjalnie potwierdza, że probiotyki ProBiotics Polska mogą być stosowane w diecie dr Dąbrowskiej!  Sedecznie dziękujemy! 
W kwietniu prestiżowa nagroda "Top Innowacja Rynku Zoologicznego" został przyznany firmie Vilamalia za niezbędnik dla psa ProBioAnimalia CANIS. Podstawowym celem ProBioAnimalia jest tworzenie i dystrybucja ekologicznych wyrobów mikroorganicznych dla zwierząt. W skład linii wchodzi szereg produktów do utrzymywania higieny i zdrowia zwierząt: Mikroorganiczna Odżywka doskonale nawilżająca naskórek i okrywę włosową psa; Mikroorganiczny Higienizator służący do codziennej pielęgnacji skóry i sierści psów oraz higieny otoczenia; Mikroorganiczny Spray do jamy…
ApiBioFarma™ otrzymała tytuł ZŁOTY MEDAL 2014 - WYBÓR KONSUMENTÓW uzyskując 49,6% wszystkich głosów. Wyróżnienie uzyskane w plebiscycie Złoty Medal - Wybór Konsumentów jest dowodem uznania odbiorców oraz całej branży rolniczej. Stanowi jednocześnie ważną rekomendację wpływającą pozytywnie na decyzję potencjalnego klienta. Wszystkim którzy głosowali, przyczynili się do tego sukcesu serdecznie DZIĘKUJEMY!
Na Targach AGROTECH w Kielcach (7 marca 2014 roku) zostaliśmy także uhonorowani Nagrodą Targową w kategorii Ekologia!Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia!Galeria zdjęć z wręczenia tej i pozostałych nagród jest dostępna TUTAJ.  
EmFarma Plus zdobyła na Targach AGROTECH (Kielce) Złoty Medal!Galeria zdjęć z wręczenia tej i pozostałych nagród jest dostępna TUTAJ.
Podczas Targów Agrotech Magdalena Górska (właściciel firmy ProBiotics Polska) otrzymała nagrodę Młody Przedsiębiorca. Gratulujemy!
Na Targach POLAGRA-PREMIERY 2014 ApiBioFarma™ otrzymała Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich!
6 Października 2013 roku ProBiotics Polska na targach rolniczych NOVOSADSKI SAJAM w Serbii zdobyło złoty medal w kategorii probiotyki.
W piątek, 18 stycznia w Sali „Barbórki” (Turek) ProBiotics Polska otrzymało nagrodę "Firma Roku 2012" w kategorii mała firma.
Z radością informujemy, że ProBiotics Polska otrzymało Wielkopolską Nagrodę jakości. Wielkopolska Nagroda Jakości to prestiżowy konkurs będący częścią systemu obejmującego całą Europę. Wielu laureatów WNJ nie poprzestaje na niej i stara się spełniać jeszcze bardzie wyśrubowane wymagania. Zostają później laureatami Polskiej Nagrody Jakości.
Strona 1 z 2

Więcej informacji