wtorek, 18 sierpień 2020 10:54

W imieniu Grupy ProBiotics Polska, wszystkich pracowników, doradców i współpracowników pragnę złożyć wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia z powodu śmierci Mirka Serafinowicza – męża, ojca, dziadka, naszego drogiego przyjaciela.

Ta wiadomość wstrząsnęła nami do głębi. Znaliśmy go wszyscy, był wspaniałym człowiekiem o otwartym sercu, zaangażowanym społecznikiem, doświadczonym i oddanym pracy na roli. Od początku budował i współtworzył Krąg ZDROWA ZIEMIA, był naszym doradcą, a dla wielu z nas  nauczycielem.

Zawsze otaczali go ludzie. Swoją wolą życia, optymizmem i otwartością zjednywał sobie wszystkich, nie pozostawiał pytań bez odpowiedzi i ludzi bez pomocy. Dzielił się wiedzą i pasją do rolnictwa. Jego droga życiowa była wypełniona tym naturalne i prawdziwe, ale przede wszystkim była pełna miłości do Rodziny. Znaliśmy Mirka jako niezwykłego człowieka. Dziękujemy Ci Mirku za lata wspólnej drogi.

Łączymy się z Rodziną w bólu, modlitwie, wierze i nadziei, że „przecież nie cały umarł, a to, co w nim niezniszczalne, trwa.”

Sławomir Gacka
Prezes Zarządu ProBiotics Polska

Więcej informacji