Praca: Pracownik Sprzedaży - Doradca Klienta

28-08-2018

W związku z rozwojem naszej firmy obecnie poszukujemy:

Pracownika Sprzedaży – Doradcy Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowane kierunki: biotechnologia, rolnictwo, weterynaria, ochrona środowiska lub pokrewne.
  • Mile widziana znajomość problematyki rolnej, technologii upraw, wiedzy z zakresu hodowli bydła, wiedzy nt. zdrowego odżywiania
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym ze sprzedażą (bieżącą obsługą klientów i organizowaniem administracyjnej strony funkcjonowania działu)
  • Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej
  • Znajomość obsługi programów MS Office (Excel, World), kasy fiskalnej i urządzeń biurowych.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność

Obowiązki:

  • Bieżąca  obsługa klientów indywidualnych i kluczowych (kasa fiskalna, fakturowanie, dokumenty magazynowe).
  • Pełnienie funkcji doradcy klienta, polegająca na przekazywaniu porad dotyczących stosowania wyrobów.
  • Reprezentowanie spółki w czasie targów oraz innych spotkań branżowych na terenie całego kraju.
  • Dbałość o przyjazne relacje z klientami i pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szkolenia tematyczne podnoszące wiedzę z zakresu stosowania ProBiotechnologii.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie rodzinnej.

Więcej informacji

Kalendarz namnażania

Dni w których NIE powinno się rozpoczynać procesu namnażania (2018):
styczeń:
1, 2, 8, 17, 18, 24, 30, 31
luty: 7, 14-16
marzec: 2, 9, 17, 24, 31
kwiecień: 8, 16, 22, 23, 30
maj: 7-9, 15, 22, 29
czerwiec: 6, 13,14, 20, 28
lipiec: 6, 12-14, 19, 26-28
sierpień: 4, 10-12, 18, 26
wrzesień: 3, 8, 9, 17, 26
październik: 2, 9, 16, 17, 24, 31
listopad: 7, 14, 15, 23, 30
grudzień: 7, 15, 22, 29