Kontakt | Centra i Doradcy Licencjonowani Doradcy ProBiotechnologii
Licencjonowani Doradcy Probiotechnologii

ZOBACZ DORADCÓW NA MAPIE


lub wybierz województwo:

Dolnośląskie

Wanda Huk

Radzowice, 51c, 56-504, Dziadowa Kłoda
607 432 099
wanda.huk@probiotics.pl

Mariusz Maślanka

Bogusławice, 9j, 56-400, Oleśnica
512 015 914
mariusz.maslanka@probiotics.pl

Marcelina Morelowska

Słoneczna, 32, 55-095, Długołęka
510 083 086
marcelina.morelowska@probiotics.pl

Michał Morelowski

ul. Szybowcowa, 68 lok. 7, 50-158, Wrocław
516 084 394
michal.morelowski@probiotics.pl

Katarzyna Nazar-Morelowska

ul. Słoneczna, 32, 55-095, Długołęka
713 152 072
katarzyna.morelowska@probiotics.pl

Justyna Podgórska

ul. Szpitalna, 7, 59-330, Ścinawa
794 031 713
justyna.podgorska@probiotics.pl

Mirosław Prycik

ul. Słoneczna, 32, 55-095, Długołęka
713 152 072
miroslaw.prycik@probiotics.pl

dr inż. Piotr Szady

Domanowice, 52, 55-100, Trzebnica
606 760 180
piotr.szady@probiotics.pl

Tadeusz Zielony

ul. Wesoła, 6, 59-330, Ścinawa
768 436 668
tadeusz.zielony@probiotics.pl

Kujawsko-Pomorskie

Wiktor Soporowski

ul. Waleniowa, 7 lok. 2, 85-435, Bydgoszcz
608 275 689
wiktor.soporowski@probiotics.pl

Mateusz Stanek

Sokolniki, 11, 88-150, Kruszwica
793 949 328
mateusz.stanek@probiotics.pl

dr inż. Ryszard Stanek

Sokolniki, 11, 88-150, Kruszwica
525 674 019
ryszard.stanek@probiotics.pl

Lubelskie

Piotr Cyc

Biszcza, 358, 23-425, Biszcza
846 856 340
piotr.cyc@probiotics.pl

Grzegorz Domański

Przegaliny Małe, 38, 21-311, Komarówka Podlaska
502 465 643
grzegorz.domanski@probiotics.pl

Grzegorz Kozioł

ul. Popiełuszki, 25, 22-100, Chełm
603 656 835
grzegorz.koziol@probiotics.pl

Urszula Kurant

Celejów, 29c, 24-120, Kazimierz Dolny
600 916 087
urszula.kurant@probiotics.pl

Sebastian Podstawka

Jastków, 25, 21-002, Jastków
601 927 727
sebastian.podstawka@probiotics.pl

Łódzkie

Leszek Dobroć

Masłowice, 91, 98-300, Wieluń
438 428 159
leszek.dobroc@probiotics.pl

Włodzimierz Domagalski

ul. Szosa Uniejowska, 9, 98-240, Szadek
438 215 969
wlodzimierz.domagalski@probiotics.pl

Elżbieta Dąbek

Dąbrowa Miętka, 1, 98-270, Złoczew
606 826 742
elzbieta.dabek@probiotics.pl

Wiesława Foryś

oś. Wyszyńskiego, 7 lok. 2, 98-300, Wieluń
438 435 076
wieslawa.forys@probiotics.pl

Marian Hadrian

Kobierzycko, 50 lok. 1, 98-285, Wróblew
438 213 684
marian.hadrian@probiotics.pl

Jarosław Jochemczak

Dworszowice Pakoszowe, 43, 98-338, Sulmierzyce
446 847 105
jaroslaw.jochemczak@probiotics.pl

Paweł Karkocha

ul. Łukasza, 23, 97-200, Tomaszów Mazowiecki
602 622 958
pawel.karkocha@probiotics.pl

Arkadiusz Kartus

ul. Kościuszki, 5, 96-230, Biała Rawska
468 159 300
arkadiusz.kartus@probiotics.pl

Violetta Kartus

ul. Kościuszki, 5, 96-230, Biała Rawska
468 158 715
violetta.kartus@probiotics.pl

Piotr Krajewski

Wilczkowice Dolne, 38, 99-100, Łęczyca
697 408 237
piotr.krajewski@probiotics.pl

Ryszard Krępski

urawia, 42, 96-230, Biała Rawska
601 302 301
ryszard.krepski@probiotics.pl

Andrzej Mazur

ul. Zgierska, 73 lok. 411, 91-462,
422 536 156
andrzej.mazur@probiotics.pl

Jolanta Myszkowska

ul.Wieluńska, 49, 98-270, Złoczew
600 783 394
jolanta.myszkowska@probiotics.pl

Jacek Waszczykowski

Łaznów, 147, 97-221, Rokiciny
605 940 485
jacek.waszczykowski@probiotics.pl

Małopolskie

mgr Elżbieta Duran

Młodziejowice, 134, 32-091, Michałowice
123 887 039
elzbieta.duran@probiotics.pl

Mazowieckie

Dorota Banaszkiewicz

ul. Lubelska, 65, 26-600, Radom
533 322 822
dorota.banaszkiewicz@probiotics.pl

Zbigniew Chajęcki

Magierowa Wola, 49, 05-660, Warka
505 739 068
zbigniew.chajecki@probiotics.pl

Robert Dębski

Rosołów, 11, 05-652, Pniewy
500 299 704
robert.debski@probiotics.pl

mgr Anna Jabłońska

Dziurków, 155, 27-320, Solec nad Wisłą
535 770 880
anna.jablonska@probiotics.pl

Robert Kuczek

Budy Zasłona, ul. Źródlana, 1, 96-320, Mszczonów
468 571 354
robert.kuczek@probiotics.pl

Andrzej Kwiatkowski

Rębów, 14, 09-500, Gostynin
242 351 010
andrzej.kwiatkowski@probiotics.pl

Tadeusz Maciejewski

ul. Żeligowskiego, 39, 05-123, Chotomów
780 077 330
tadeusz.maciejewski@probiotics.pl

Jan Marczakiewicz

ul. Jana Rosoła, 31 lok. 21, 02-786, Warszawa
601 072 957
jan.marczakiewicz@probiotics.pl

mgr Wioletta Mysiewicz

Załuski, 66, 09-142, Załuski
661 459 980
wioletta.mysiewicz@probiotics.pl

Mirosław Ostrowski

ul. Leśna, 14, 05-501, Piaseczno Łoziska
695 822 208
miroslaw.ostrowski@probiotics.pl

Barbara Piasecka

ul. Związku Walki Młodych, 4 lok. 64, 02-786, Warszawa
503 814 475
barbara.piasecka@probiotics.pl

Karolina Radzikowska

Ługi Rętki, 31, 08-106, Zbuczyn
257 531 103
karolina.radzikowska@probiotics.pl

mgr inż. Kazimierz Rybicki

Osowiec, ul. Wspólna, 3, 96-321, Żabia Wola
668 676 639
kazimierz.rybicki@probiotics.pl

dr inż. Zbigniew Stępień

Cegłów, 29, 96-314, Baranów
728 903 676
zbigniew.stepien@probiotics.pl

Dariusz Wierzbowski

ul. Lubelska, 65, 26-600, Radom
533 322 822
dariusz.wierzbowski@probiotics.pl

Opolskie

Dariusz Kiesiński

Janów, 8, 49-330, osiów
504 416 960
dariusz.kiesinski@probiotics.pl

mgr inż. Ryszard Wachnik

ul.Jaśminowa, 4, 46-100, Namysłów
693 854 348
ryszard.wachnik@probiotics.pl

Podkarpackie

Włodzimierz Gadzała

ul. Partyzantów, 8a, 38-200, Jasło
601 792 031
wlodzimierz.gadzala@probiotics.pl

Józef Knap

ul. Dąbrówki, 6, 35-036, Rzeszów
508 181 801
jozef.knap@probiotics.pl

mgr Krzysztofa Leśniowska

ul. Osmeckiego, 23a lok. 7, 35-506, Rzeszów
509 440 624
krzysztofa.lesniowska@probiotics.pl

inż. Wojciech Sowiński

Jasionka, 22, 36-002, Jasionka
507 116 748
wojciech.sowinski@probiotics.pl

Pomorskie

Marek Brunka

Pawłowo, ul. Leśna, 2, 89-620, Chojnice
523 974 662
marek.brunka@probiotics.pl

Ryszard Rabeszko

Rodowo, 12, 82-550, Prabuty
552 781 684
ryszard.rabeszko@probiotics.pl

mgr inż. Krzysztof Szarek

ul. Wysoka, 51b, 89-600, Chojnice
698 750 348
krzysztof.szarek@probiotics.pl

Śląskie

Rafał Dądela

ul. Kosmowskiej, 9 lok. 18, 42-200, Częstochowa
505 028 455
rafal.dadela@probiotics.pl

Iwona Dądela

ul. Kosmowskiej, 9 lok. 18, 42-224, Częstochowa
505 028 455
iwona.dadela@probiotics.pl

Izabela Jaglarz

ul. Sienkiewicza, 16, 42-583, Bobrowniki
322 874 035
izabela.jaglarz@probiotics.pl

Jarosław Jaglarz

ul. Sienkiewicza, 16, 42-583, Bobrowniki
322 874 035
jaroslaw.jaglarz@probiotics.pl

Fanny Madalińska

ul. Długa, 146, 42-233, Wierzchowisko
793 384 641
fanny.madalinska@probiotics.pl

Józef Madaliński

ul. Długa, 146, 42-233, Wierzchowisko
606 350 528
jozef.madalinski@probiotics.pl

Barbara Wójcik

ul. Krzywolaków, 23, 43-512, Kaniów
515 075 851
barbara.wojcik@probiotics.pl

Jerzy Szczerba

ul. Orkana, 4, 43-300, Bielsko Biała
338 220 557
jerzy.szczerba@probiotics.pl

Świętokrzyskie

Łukasz Basiak

ul. Leśna, 21, 26-230, Radoszyce
793 300 015
lukasz.basiak@probiotics.pl

Warmińsko-Mazurskie

mgr inż. Zenon Jasielon

ul. Gołdapska, 16 lok. 3, 19-400, Olecko
601 229 636
zenon.jasielon@probiotics.pl

Wielkopolskie

Andrzej Całka

ul. Wyspiańskiego, 12, 62-800, Kalisz
514 306 444
andrzej.calka@probiotics.pl

Michał Fedosz

ul. Głuszyna, 151B, 61-329, Poznań
618 788 263
michal.fedosz@probiotics.pl

Barbara Grzyb

Siedlików, 126, 63-500, Ostrzeszów
627 320 747
barbara.grzyb@probiotics.pl

Leszek Handzewniak

ul. Poznańska, 2a, 64-200, Wolsztyn-Karpicko
724 200 240
leszek.handzewniak@probiotics.pl

Mirosław Hartwich

Skiereszewo, os. Bajkowe, 23, 62-200, Gniezno
663 398 855
miroslaw.hartwich@probiotics.pl

Grażyna Jakubowska

ul. Przejezdna, 2, 64-100, Leszno
655 295 019
grazyna.jakubowska@probiotics.pl

Kazimierz Kosakowski

Raduszyn, 4, 62-095, Murowana Goślina
618 122 110
kazimierz.kosakowski@probiotics.pl

Paweł Kuliński

Wojciechowo, 98, 63-233, Jaraczewo
663 325 800
pawel.kulinski@probiotics.pl

dr Danuta Olejnik

ul. Stawna, 6, 62-064, Plewiska
500 327 733
danuta.olejnik@probiotics.pl

Mirosław Serafinowicz

Grabina, 5, 62-660, Dąbie
632 710 913
miroslaw.serafinowicz@probiotics.pl

Andrzej Szulc

Jabłonowo, 27, 64-850, Ujście
672 839 487
andrzej.szulc@probiotics.pl

Kazimierz Zgoła

ul. Przejezdna, 2, 64-100, Leszno
655 295 019
kazimierz.zgola@probiotics.pl

Zachodniopomorskie

Iwona Fijałkowska

Dobrosławiec, 17, 72-130, Maszewo
914 187 442
iwona.fijalkowska@probiotics.pl

Zbigniew Fijałkowski

Dobrosławiec, 17, 72-130, Maszewo
914 187 442
zbigniew.fijalkowski@probiotics.pl

Marcin Majda

ul. Jedności Narodowej, 57, 78-100, Kołobrzeg
600 465 951
marcin.majda@probiotics.pl

Wojciech Olszanowski

ul. Łukasińskiego, 133a, 72-006, Mierzyn
914 879 589
wojciech.olszanowski@probiotics.pl

Wyszukaj Doradcę

Więcej informacji


Kalendarz namnażania

Dni w których NIE powinno się rozpoczynać procesu namnażania (2016):
Styczeń: 2, 10, 17, 24
Luty: 1, 8, 15, 22
Marzec: 2, 8.9,10, 15, 22, 23, 24, 31
Kwiecień: 7, 14, 21, 22, 30

Maj: 2, 3, 4, 6, 13, 21, 29, 30

Czerwiec: 5, 12, 20, 26, 27

Lipec: 4, 12, 13, 20, 27

Sierpień: 2, 9, 10, 17, 18, 19, 25, 31

Wrzesień: 1, 2, 9, 15, 16, 17, 23

Pazdździernik: 1, 9, 16, 22, 30

Listopad: 7, 14, 21, 22, 29

Grudzień: 6, 7, 14, 21, 29